Kawa świeżo palona • broda. coffee • Espresso Forza 50% Arabica / 50% Robusta • 1000g

 • Dodaj recenzję:
  • FORZA1000
  • Producent: BRODA COFFEE
  • EAN: 5905683661508
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 51,14 zł Cena brutto: 62,90 zł

  Pochodzenie ziarna: Brazylia, Etiopia, Kenia
  Stopień palenia: 3/5
  Kwasowość: 2/5
  Body: 3,5/5
  Waga opakowania kawy: 1000 g
  Skład: 50% Arabica - 50% Robusta

  Espresso FORZA

  50% Arabica / 50% Robusta

  Witaj w królestwie władczych zwierząt, gdzie potężny byk z opakowania obserwuje Cię swoim spokojnym, a zarazem wyrafinowanym spojrzeniem. Byk, znany ze swojej imponującej budowy ciała i majestatycznych rogów, od wieków symbolizuje moc i władzę.
  Podobnie jak on, kawa Espresso Forza wyraża potęgę i intensywność. Jej mocny smak i natychmiastowe pobudzenie, dzięki wysokiej zawartości kofeiny, stanowią odzwierciedlenie siły i dynamizmu byka. Pozwól sobie na to intensywne doświadczenie, które ożywi każdy Twój dzień.

  Espresso Forza - charakterystyka

  Espresso Forza to doskonała propozycja na kawę zarówno do porannego śniadania, jak i popołudniowej przerwy. Zawierając aż 50% robusty, wyróżnia się szybkim działaniem, które skutecznie nas rozbudza i dodaje energii na cały dzień.

  Jej delikatna goryczka, niska kwasowość oraz wysokie body sprawiają, że jest niezwykle przyjemny dla podniebienia. Idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie intensywny smak i pobudzającą moc kawy.


  Stopień Palenia: 3/5

  Kwasowość: 2/5

  Body: 3,5/5

  Przeznaczenie: ekspresy automatyczne, ekspresy kolbowe, kawiarki, alternatywne parzenie

  Espresso Forza - profil smakowy

  Espresso Forza to kawa o intensywnym charakterze, znana ze swojej gęstej cremy i wyrazistego smaku. Po zaparzeniu rozkwita w nutach gorzkiej czekolady z delikatnymi akcentami orzechów.

  Doskonale komponuje się zarówno z mlekiem, tworząc pyszne klasyczne napoje kawowe, jak i jest doskonałą propozycją dla miłośników kawy czarnej, szczególnie w postaci café crema. Jej wszechstronność sprawia, że zadowoli nawet najbardziej wymagających kawoszy.


  Wyczuwalne nuty smakowe: gorzka czekolada, orzechy, rodzynki

  Świeżość i przechowywanie

  Zadowolenie oraz wygoda naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Do pakowania naszych kaw wykorzystujemy opakowania najwyższej jakości, ze specjalnym wentylem oraz zamknięciem w technologii "ZIPPER".

  Jaki wpływ na kawę ma opakowanie?

  Kawa świeżo palona do tygodnia czasu od wypalenia przechodzi proces najbardziej intensywnego odgazowania. Bardzo ważnym elementem w opakowaniu jest więc wentyl umożliwiający odprowadzenie nadmiaru gazów, przy jednoczesnym zachowaniu całości aromatu kawy.

  Zamknięcie "ZIPPER" umożliwia wielokrotne, szczelne zamknięcie kawy, mimo jej rozpakowania. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być spokojni o świeżość naszej kawy przez długi czas, bez konieczności przesypywania kawy do szczelnych pojemników.

  Kategoryzacja kawy

  Speciality

  Ziarna najwyższej jakości. Zawartość wilgoci 10-12%. Brak wad kategorii pierwszej, nie więcej niż pięć wad kategorii drugiej. Punktacja pucharowa musi być wyższa niż 80 punktów i być wolna od błędów pucharowych.

  Premium

  Ziarna bardzo dobrej jakości. Zawartość wilgoci 9-13%. Do ośmiu wad, w tym wady kategorii pierwszej. Punktacja pucharowa wynosi zazwyczaj 75 – 79,75 punktów i jest wolna od błędów pucharowych.

  Exchange

  Ziarna dobrej jakości. Zawartość wilgoci 9-13%. Liczba defektów mieści się w przedziale 9-23. Wynik pucharowy będzie zazwyczaj poniżej 75.

  Bellow Standard

  Ziarna poniżej standardu. Zawartość wilgoci 7-15%. Liczba defektów do 86. Wynik pucharowy będzie zazwyczaj poniżej 60.