BROIL KING - Grill na pellet Regal 500

 • Dodaj recenzję:
  • 496055EU
  • Producent: BROIL KING
  • EAN: 0062703960555
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 8 698,37 zł Cena brutto: 10 699,00 zł
  • 10 lub 20 RAT 0% - Rata : 534.95 zł miesięcznie

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

  Materiał: stal szlachetna
  Długość: 145 cm
  Szerokość: 61 cm
  Wysokość: 116 cm
  baner

  Grill na pellet

  Grille na pellet to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć tradycyjny smak przyrządzanych potraw, a jednocześnie zależy im na jak największej wygodzie kontroli temperatury.


  Szeroki zakres pracy, doskonała kontrola temperatury pozwalająca na prawdziwe grillowanie w stylu low and slow BBQ.

  Broil King

  Jak działa grill na pellet?

  Broil King Pellet to grill wyposażany w zaawansowany komputer, który precyzyjnie steruje wszystkimi parametrami grilla. Grill posiada 3 sondy. Dwie sondy są odpowiedzialne za pomiar temperatury w grillowanych potrawach, trzecia sonda co 20 sekund kontroluje temperaturę we wnętrzu piekarnika.

  Wszystkie dane są przekazywane do komputera, który na podstawie danych pochodzących z sensorów, czasu i tempa wzrostu temperatury decyduje przy pomocy programu o ilości pelletu jaką należy dosypać do paleniska oraz prędkości wiatraka aby uzyskać docelową temperaturę. Proces ten jest niesamowicie dokładny.

  Regulator PID,w który jest wyposażony grill na pellet Broil King jest tak dokładny, że pozwala uzyskać temperaturę z marginesem błędu ± 5°C. Każda zmiana spowodowana spadkiem temperatury w otoczeniu grilla, każdorazowym otworzeniu pokrywy, zmianie pelletów jest uwzględniona przez komputer, w celu utrzymania stałej temperatury.

  Grill na pellet wymaga wpięcia do kontaktu. Energia elektryczna jest wykorzystana do zasilania komputera, ślimaka, wiatraka oraz żarnika.

  Broil King

  Wymiary grilla:

  • wysokość - 126 cm
  • szerokość - 149 cm
  • głębokość - 73 cm
  • Waga grilla - 115 kg
  • Wymiary rusztów:
  • głębokość górnej półki - 19 cm
  • szerokość górnej półki - 63 cm
  • głębokość rusztów - 49 cm
  • szerokość rusztów - 80 cm
  Broil King

  Główne cechy grilla

  Sterowanie za pomocą aplikacji

  Darmowa aplikacja na urządzania z system iOS oraz Android za pośrednictwem Bluetooth i WiFi umożliwia kontrolowanie temperatury oraz parametrów grilla z dowolnego miejsca na świecie.

  Duży i czytelny wyświetlacz

  Duży i czytelny wyświetlacz nawet w słoneczny dzień pozwala odczytać komfortowo wskazania grilla. Na panelu sterowania znajdują się 3 przyciski z gotowymi ustawianiami do wędzenia 107°C, pieczenia potraw 176°C oraz grillowania 315°C. Dodatkowo seria Regal posiada podświetlane pokrętło umożliwiające precyzyjne ustawianie temperatury wewnątrz grilla co 1°C.

  Opalany aromatycznym drewnem

  Grill zasilany jest pelletem spożywczym, czyli sprasowanymi pod ciśnieniem kapsułkami z wiórek drzewnych, zapewniając powtarzalny kształt, i stałe warunki grillowania.

  Rożen obrotowy

  W zestawie z grillem na pellet Regal znajduje się zestaw rożna obrotowego. Soczyste mięso oraz chrupiąca, złocista skórka, powolne opiekanie udźca z dziczyzny, dużych pieczeni czy całych kurczaków daje rewelacyjne efekty. Całość dopełnia aromat dymu uwalniany przez pellet.

  Wolne opiekanie

  Zakres pracy grilla od 80ºC do 315ºC to pole do popisu dla Twoich kulinarnych umiejętności. Wysokie temperatury do małych kawałków, steków i klasycznych potraw, niskie temperatury do dużych porcji wymagających wielogodzinnego opiekania.

  Wbudowany termometr

  Dwie sondy znajdujące się na wyposażeniu grilla po sparowaniu z przenośnym urządzeniem iOS lub Andorid umożliwiają odczyt wewnętrznej temperatury z grillowanej potrawy. Aplikacja powiadomi też o osiągnięciu docelowej temperatury.

  Ruszta żeliwne dwustronne

  Pokryte emalią ceramiczną zapewniają większą trwałość oraz zabezpieczają przygotowywane produkty przed przywieraniem. Żeliwo rozgrzewając się do bardzo wysokich temperatur poprawia walory smakowe przygotowywanych produktów, a zarazem zwiększa kumulację ciepła wewnątrz piekarnika, co wpływa na mniejsze zużycie pelletu.

  Duże półki boczne

  Blaty robocze zapewniają dostęp do grillowanych potraw i narzędzi na wyciągnięcie ręki. Modułowa konstrukcja pozwala na zastosowanie dodatkowej, opcjonalnej półki na przyprawy.

  Półka pomocnicza

  Pod piekarnikiem znajduje się spora półka, na której w wygodny sposób można przechowywać worek z pelletem.

  Pojemnik na tłuszcz

  Wyprofilowany pod jednorazowe aluminiowe tacki na tłuszcz, chroni Twój taras przed skapującym, rozgrzanym tłuszczem.

  Tacka na popiół

  Bezpośrednio pod piekarnikiem znajduje się duży pojemnik na popiół.

  Wytrzymała konstrukcja

  Materiały wysokiej jakości wykorzystane do produkcji grilla to znak rozpoznawczy marki Broil King. Stal o grubości 2 mm, masywna konstrukcja i 5 lat gwarancji zapewni spokojną eksploatacje przez wiele sezonów.

  Pojemnik na pellet

  Pojemnik mieści nawet 10 kg pelletów, pozwalając na wielogodzinne grillowanie, bez martwienia się o ciągłe kontrolowanie ich poziomu w pojemniku.

  Intuicyjne przyciski

  Aby zawsze grillowane potrawy smakowały tak samo wyśmienicie, Broil King zaimplementował przyciski pozwalające na wędzenie w 105°C, pieczenie w 175°C oraz grillowanie w temperaturze 315°C.

  od 80°C do aż 315°C

  Broil King na pellet posiada zakres temperatur od 80°C do aż 315°C. Możliwość ustawiania stałej temperatury o tak szerokim wachlarzu pozwala wykorzystać jedno urządzenie jako wędzarni, piekarnika i profesjonalnego grilla.

  Gwarancja

   Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:
  • Piekarnik - 5 lat
  • Dwustronne żeliwne ruszta - 2 lata
  • Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata
  Broil King

  Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

  baner
  Z powodu ciągłych zmian naszej oferty, parametry produktów mogą różnić się od zawartych na stronie www.brodasystem.pl, która nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego lecz ma charakter poglądowy.