ADHOC - Młynek do siemienia lnianego Seedo

 • Dodaj recenzję:
  • AH-SF11
  • Producent: ADHOC
  • EAN: 4037571393145
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 138,13 zł Cena brutto: 169,90 zł

  SPECYFIKACJA

  Materiał: drzewo akacjowe, stal nierdzewna
  Wysokość: 10,4 cm
  Średnica: 6,6 cm

  ADHOC - Młynek do siemienia - lnianego Seedo

  Precyzyjne żarna PolyCut odporne na zużycie idealnie zmielą oleiste nasiona takie jak siemię lniane, sezam, proso i komosę, uwalniając zawarte w nich składniki odżywcze. Zmielone nasiona jeszcze lepiej przyprawią Twoje kanapki i sałatki. Produkt został zaprojektowany przez Rolanda Kreitera.

  Zastosowany system CAP pozwala z łatwością zdjąć górną część młynka w celu napełnienia go. Aby napełnić młynek należy zdjąć górną część delikatnie zsuwając ją z trzpienia. Zaleca się unikać obracania żarnami podczas wykonywania tej czynności, aby nie doprowadzić do ich uszkodzenia. Po zdjęciu górnej części młynka możliwe jest napełnienie pojemnika na przyprawy. Nie zaleca się ubijania przyprawy wewnątrz pojemnika. Do swobodnego zamknięcia młynka niezbędne jest pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca w pojemniku na przyprawy. Szczególną uwagę należy zwracać na czystość przypraw.

  Uwaga: Nigdy nie miel, jeżeli zbiornik na przyprawy jest pusty, może to doprowadzić do uszkodzenia żaren! Nie podnoś młynka za górną część zakładaną na wcisk, element może się zsunąć a przyprawy rozsypać.

  Młynek należy czyścić wilgotną, miękka ściereczką przy użyciu łagodnego detergentu. Nigdy nie należy młynka zanurzać w wodzie. Żarna można oczyścić delikatnie szczoteczką. Aby jeszcze lepiej oczyścić młynek i system mielący należy zdemontować czarny element na spodzie młynka, oznaczony w instrukcji nr 4. W tym celu należy chwycić za poprzeczkę i delikatnie przekręcić ją o ok 1cm zgodnie z ruchem wskazówek zegara, luzując zaczepy. Teraz bez problemu można oczyścić młynek.

  Nasza rada miel tylko tyle ziaren, ile potrzebujesz. Po każdym użyciu należy oczyścić młynek z resztek przypraw. Oleiste przyprawy szybko jełczeją a pozostałe resztki mogą zakleić żarna i skutecznie popsuć smak doprawionych nimi potraw.

  Nie należy myć w zmywarce.

  Materiał: drewno akacjowe, stal nierdzewna.

  Przybliżone wymiary:

  wysokość - 10,4cm,

  średnica - 6,6cm.