STANLEY - Classic - Termos obiadowy ze sztućcami - 0,4 l - ASH

 • Dodaj recenzję:
  • 10-09382-083
  • Producent: STANLEY
  • EAN: 6939236418263
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 141,46 zł Cena brutto: 174,00 zł

  Materiał: stal szlachetna
  Długość: 9 cm
  Szerokość: 9,5 cm
  Wysokość: 13,7 cm
  Gwarancja: 25 lat
  Linia produktów: Classic

  Termos Termos obiadowy ze sztućcami CLASSIC - 0.4L

  Kompaktowy termos jest idealnym rozwiązaniem aby przechować i zjeść smaczny i pożywny posiłek w pracy, szkole lub w podróży. Szeroki wlot o średnicy 7 cm ułatwia napełnianie, oraz utrzymanie wnętrza termosu w czystości.

  Dwie ścianki z izolacją próżniową oraz izolowany korek sprawią, że posiłek długo pozostanie w temperaturze znacznie różniącej się od temperatury otoczenia. Gdy termos jest pełny utrzyma temperaturę posiłku do 7 godzin.

  Termos wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8, naturalnie wolnej od BPA.


  Produkt można myć w zmywarce.

  Doskonały termos

   Zastosowana w kubku izolacja próżniowa pozwala na długie utrzymywanie temperatur:
  • gorącej: przez 7 godzin
  • zimnej: przez 7 godzin

  Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

  Stanley termos z izolacją próżniową

  KOCHANY PRZEZ POKOLENIA.

  Marka Stanley ma bogatą ponad 100-letnią historię. William Stanley Jr. na zawsze zmienił sposób spożywania gorących napojów, w 1913 roku połączył izolację próżniową i wytrzymałość stali w jednej przenośnej butelce, wymyślając termos, którą dziś znamy i kochamy.

  Od tego czasu jego pomysł ewoluował od koncepcji do ikony i stał się istotną częścią wycieczek i przygód na świeżym powietrzu.

  Stanley 100-letnia historia

  NASZE ZAANGAŻOWANIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

  Najbardziej zrównoważone produkty to produkty, których nigdy nie trzeba wyrzucać ani wymieniać. Dlatego od ponad 100 lat budujemy trwałe i nadające się do wielokrotnego użytku butelki. Wykonujemy je ze stali, która, jeśli się zastanawiasz, jest jednym z najbardziej podatnych na przetwarzanie materiałów na świecie. Pozwoliło nam to ograniczyć zapotrzebowanie na produkty jednorazowego użytku, co oznacza - jak się domyśliłeś - mniej śmieci na wysypiskach.

  Stanley ekologia i rozwój

  Gwarancja 25 lat