BRABANTIA - Pojemnik z okienkiem 1.4 l - metaliczny szary

 • Dodaj recenzję:
  • 24 35 09
  • Producent: BRABANTIA
  • EAN: 8710755243509
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł
  • szt.
  • Cena netto: 52,85 zł Cena brutto: 65,00 zł

  Właściwości

  Materiał: stal szlachetna

  Pojemnik kuchenny z okienkiem

  Niezwykle funkcjonalny i praktyczny pojemnik kuchenny to doskonały sposób na higieniczne przechowywanie produktów spożywczych w kuchni.

  To cylindryczne, białe naczynie ma pojemność 1.4L. pozwala więc swobodnie przechować 500 g kawy czy 1 kg cukru. Przechowywane produkty na dłużej pozostają świeże. Zachowują swój smak i zapach, dzięki szczelnie zamykanej pokrywie.

  O szczelnym zamknięciu i nieprzepuszczalności świadczy charakterystyczne 'kliknięcie' przy zamykaniu pojemnika.  Firma BRABANTIA znana jest z dbałości o szczegóły i stałego ulepszanie swoich produktów. Dlatego stworzyła naczynie do przechowywania produktów spożywczych z wbudowanym okienkiem.

  Pozwala ono szybko i bez problemu znaleźć kawę, herbatę, sól, czy cukier bez konieczności podpisywania pojemnika. Okienko wykonane jest z antystatycznego tworzywa, dlatego zawartość nie 'przyczepia się', nie przykleja do ścianki.

  Kawa, herbata czy cukier?

  Niewielkie cylindryczne naczynia o pojemności 1.4L Przeznaczone są do przechowywania produktów sypkich. Pojemniki zmieszczą 500 g kawy, 1 kg cukru.

  brabantia-pojemnik-z-okienkiem-1-4-l-49-10-09-okienko

  Minimalizm połączony z funkcjonalnością

  Stalowe pojemniki wkomponują się w wystrój każdej kuchni. Pasują do każdego wnętrza. Łatwość czyszczenia gwarantuje wysokiej jakości stal szlachetna oraz gładka powierzchnia wewnątrz pojemnika.

  brabantia-pojemnik-z-okienkiem-1-4-l-stal-matowa-fpp-299247-na-polce