LAVAZZA - Kawa ziarnista ¡Tierra! Brasile Espresso - 1 kg

 • Dodaj recenzję:
  • T1000Z-GREEN
  • Producent: LAVAZZA
  • EAN: 8000070052802
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 81,22 zł Cena brutto: 99,90 zł

  Właściwości

  Waga opakowania kawy: 1 kg
  Skład: 70% Arabica - 30% Robusta
  baner

  Lavazza Tierra Brasile

  Naszym Klientom zapewniamy zawsze świeże dostawy.

  Doskonała kompozycja

  Lavazza Tierra Brasile jest wysokiej jakości mieszanką najlepszej jakości Arabiki Brazilian i ziaren Conillon, starannie wyselekcjonowanych ziaren Robusta, które wytwarza espresso o podwyższonym profilu smaki i intensywności. Intensywne espresso z nutami czekolady i orzechów które rozkoszują podniebienie. Jest to idealna równowaga słodyczy, ciemnego kakao i nut orzecha laskowego. Delikatne i powolne palenie pozwoliło na uzyskanie idealnego espresso. Kawa charakteryzuje się niskim stopniem kwaśności.

  Skład: 70% Arabica 30% Robusta

  Lavazza Tierra

  Wyselekcjonowane ziarna

  Odmiana Conillon czyli różnorodne palone na mokro odmiany Robusty pochodzą z górzystych regionów w południowej części stanu Espírito Santo. Kawowce rosną na wysokości 200–600 metrów w ciepłym i wilgotnym klimacie. Ziarna są poddawane suszeniu pośredniemu. Mieszanka charakteryzuje się łagodnymi nutami, które pobudzają podniebienie za pomocą idealnie wyważonej słodyczy oraz nut kakaowych i posmaku orzechów laskowych. Łagodne palenie oraz wykorzystanie starej metody palenia „bębnowego” gwarantują idealne espresso.


  Lavazza Tierra Brasile posiada nuty aromatyczne takie jak: czekolada, orzechy, ciemne kakao, brązowy cukier, suszone owoce.

  Lavazza Tierra

  Rainforest Alliance 30% Certified Coffee

  ¡Tierra! Brasile to kawa pochodząca z certyfikowanych przez Rainforest Alliance upraw.

  Cały proces produkcji kawy Tierra, od uprawy - do sprzedaży, a więc każdy etap jest traktowany z uwagą i szacunkiem - podstawowa koncepcja zrównoważonego rozwoju. Program jest częścią działalności firmy Lavazza, prowadzonej w duchu społecznej odpowiedzialności. Pijąc kawę Tierra, wspierasz koncepcję zrównoważonego i sprawiedliwego rozwoju społeczno-gospodarczego.

  Lavazza Tierra