LAVAZZA - Kawa ziarnista ¡Tierra! Selection - 1 kg

 • Dodaj recenzję:
  • T1000Z
  • Producent: LAVAZZA
  • EAN: 8000070051423
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 81,22 zł Cena brutto: 99,90 zł

  Właściwości

  Waga opakowania kawy: 1 kg
  Skład: 100% Arabica
  baner

  Lavazza Tierra - 100% Arabica

  Naszym Klientom zapewniamy zawsze świeże dostawy.

  Doskonała kompozycja

  Lavazza Tierra spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kawoszy. Doskonała kompozycja o charakterystycznym aromacie i głębokim smaku o lekko słodkiej i kwiatowej nucie. Wyselekcjonowane ziarna arabiki poddane odpowiedniemu procesowi palenia, gwarantują niepowtarzalny smak i aromat każdej filiżanki uzyskanego napoju.

  Skład: 100% Arabica

  Smak: MOCNY, SŁODKI, KWIATOWY

  Lavazza Tierra

  Zrównoważony rozwój

  Lavazza Tierra jest efektem projektu "Tierra", który został zainicjowany w 2004 roku przez firmę Lavazza, we współpracy z amerykańską organizacją pozarządową Rainforest Alliance. Program obejmuje trzy kraje Ameryki Łacińskiej: Honduras, Kolumbię i Peru. W sumie zaangażowanych jest ok. 165 plantacji. Celem projektu jest zrównoważony rozwój społeczności żyjącej w krajach produkujących kawę.

  Lavazza Tierra posiada nuty aromatyczne suszonych owoców, jaśminu i mlecznej czekolady.

  Lavazza Tierra

  Rainforest Alliance

  ¡Tierra! Selection to kawa z wyłącznie certyfikowanych przez Rainforest Alliance upraw. Lavazza ¡Tierra! jest rezultatem etycznego zaangażowania Lavazza w zrównoważony rozwój, we współpracy z Rainforest Alliance organizacją pozarządową, która promuje prawa i dobrobyt społeczności pracowniczych, certyfikując gospodarstwa, które muszą spełniać rygorystyczne normy jakościowe i środowiskowe.

  Cały proces produkcji kawy Tierra, od uprawy - do sprzedaży, a więc każdy etap jest traktowany z uwagą i szacunkiem - podstawowa koncepcja zrównoważonego rozwoju. Program jest częścią działalności firmy Lavazza, prowadzonej w duchu społecznej odpowiedzialności. Pijąc kawę Tierra, wspierasz koncepcję zrównoważonego i sprawiedliwego rozwoju społeczno-gospodarczego.

  Lavazza Tierra