KITCHENAID - Zestaw przystawek do rozdrabniania

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 893,50 zł Cena brutto: 1 099,00 zł
  • Niedostępny
  • 10 lub 20 RAT 0% - Rata : 54.95 zł miesięcznie

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

  Właściwości

  Materiał: stal szlachetna, tworzywo
  Gwarancja: 2 lata
  Logo KitchenAid

  Firma powstała w USA prawie 100 lat temu. Inżynier Herbert Johnston pochodzący ze stanu Ohio, USA postanowił ułatwić pracę piekarzy. Skonstruował niesamowite urządzenie jakim jest kultowy mikser planetarny. Przy projektowaniu kierował się tym, aby mikser jak najbardziej odzwierciedlał pracę ręczną piekarzy. Czyli, aby mieszane składniki były odpowiednio napowietrzone a wszystkie składniki starannie pomieszane. Praca odbywa się poprzez wprowadzenie mieszadeł urządzenia w specyficzny ?ruch planetarny?.

  MASZYNKA DO TARCIA I SZATKOWANIA MVSA

  Jedna z najbardziej popularnych przystawek do mikserów KitchenAid. Niezbędna w każdej kuchni. Znacznie usprawni przygotowywanie posiłków jak i posypek do ciast.

  Szybko plastrujemy ogórki czy ziemniaki na chipsy, zetrzemy ziemniaki na placki, zrobimy bułkę tartą czy nawet zetrzemy ser żółty. Czekolada oraz orzechy do dekoracji ciasta również nie są czynnością czasochłonną.

  Po użyciu należy rozłożyć na części. Tarki bębnowe należy myć ręcznie (wypłukać i wysuszyć). Pozostałe części można myć w zmywarce.

  Dodatkowo możemy uzupełnić maszynkę o kolejne tarki z innymi "oczkami" do tarcia. Dodatkowe tarki do maszynki posiadają kod: EMVSC.

  przystawki

  Wyposażenie zestawu:

  Zestaw wyposażony jest w 3 tarki bębnowe ze stali nierdzewnej:

  • do plastrowania
  • z dużymi oczkami
  • z średnimi oczkami

  MASZYNKA DO MIĘSA 5FGA

  Maszynka pozwoli nam uzyskać idealnie zmielone kotlety mięsne lub warzywno-mięsne. Dla lepszego efektu mielenia tłuste mięso należy wcześniej mocno schłodzić lub nawet lekko zamrozić. Możemy rozdrobnić sery, mięso gotowane, ryby, warzywa czy owoce.

  Maszynka nie jest przystosowana do mielenia bułki czy orzechów. Do tego celu przystosowana jest maszynka do tarcia i szatkowania (MVSA)

  przystawki

  Wyposażenie zestawu:

  Popychacz z tworzywa jednocześnie pełni funkcję klucza do odkręcania pierścienia mocujący sitka.

  Dwustronny samoostrzący się nożyk oraz 2 sitka wykonane ze stali nierdzewnej o dużych i małych oczkach.

  Obudowa wykonana jest z wysoce odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS. Łatwa w czyszczeniu. Przystawka jest przystosowana do mycia w zmywarce.

  PRZECIERAK 5FVSP

  Przystawka do przecierania gotowanych warzyw i miękkich owoców ułatwi nam mozolną czynność jaką jest przecieranie przez sito. Przygotowanie musu z truskawek, malin, sosu żurawinowego czy purée warzywnego nie sprawi kłopotu. Sprawdzi się idealnie przy przygotowywaniu przecieru pomidorowego. Przygotowanie przecieru pomidorowego domowej roboty, bez konserwantów i sztucznych dodatków jest możliwe dzięki tej przystawce w mgnieniu oka.

  Przystawka jest kompatybilna wyłącznie z maszynką do mięsa 5FGA. Przecierak montujemy na obudowie maszynki w miejscu sitek. Otrzymaliśmy przecierak 5FVSFGA.

  Skórki, twarde włókna czy pestki, które występują w warzywach i owocach zostają odseparowane od powstającego musu a następnie usunięte przez otwór znajdujący się na końcu przecieraka. Skraca to czas pracy ponieważ nie musimy usuwać szypułek, pestek czy obierać surowców z których chcemy uzyskać mus.

  przystawki

  Wyposażenie zestawu:

  • osłona wykonana z odpornego na uszkodzenia tworzywa
  • sitko do przecierania
  • ślimak transportujący
  • stalowa przedłużka do gniazda miksera
  • przezroczysta pokrywa zapobiegająca rozpryskiwaniu przecieranych surowców
  Akcesoria są przystosowane do mycia w zmywarce.

  Gwarancja

  KitchenAid Gwarancja 2 lat

  2 lata gwarancji.

  Autoryzowany serwis VIVAMIX znajduje się w Warszawie.