KITCHENAID - Wyciskarka do soków Artisan - srebrzystopopielata

 • Dodaj recenzję:
  • 5KVJ0111EMS
  • Producent: KITCHENAID
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
  • szt.
  • Cena netto: 1 869,11 zł Cena brutto: 2 299,00 zł
  • 10 lub 20 RAT 0% - Rata : 114.95 zł miesięcznie

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

  Właściwości

  Materiał: metal, tworzywo
  Gwarancja: 5 lat
  Linia produktów: Artisan
  Logo KitchenAid

  Zwolennikom soków nektarowych o wysokich walorach smakowych i zdrowotnych oraz łatwego pozskiwania przecierów z miękkich owoców i warzyw, KitchenAid proponuje wolnoobrotową wyciskarkę do soków Artisan. Wolny proces wyciskania, w którym nie dochodzi do napowietrzania oraz nagrzania składników, zapobiega utracie witamin oraz błonnika, dlatego soki wyciśnięta w urządzeniach wolnoobrotowych są pożądane i stosowane w dietach i terapiach sokowych osób prowadzących zdrowy styl życia. Urządzenie powoli przeciera przez sita miękkie owoce i warzywa, podawane przez szeroki otwór podajnika, bez konieczności ich wstępnego rozdrabniania, co skraca czas przygotowania. Robi to ostrze urządzenia, na które trafiają na wstępie, a potem są przenoszone przez podajnik ślimakowy i dalej przecierane przez sitka stożkowe o trzech wielkościach oczek. Można przez to uzyskać soki nektarowe, jak również musy owocowe i przeciery - purée z surowców świeżych jak i gotowanych. Sok jest wyciskany niemal do ostatniej kropli, a przy tak powolnym procesie powstaje mało piany. Design linii artisan, stabilna i mocna, metalowa konstrukcja urządzenia, to cechy nieodłączne KitchenAid.

  ZALETY

  Wyciskarka do soku służy do uzyskiwania nektarów, soków, dżemów czy musów z surowców miękkich. Obróbka surowców następuje w procesie dwustopniowym. W pierwszej fazie owoce/ warzywa zostają rozdrobnione przez nóż. Faza druga to przeciskanie przez sita o różnym stopniu gęstości oczek za pomocą „ślimaka”.

  Wstępne rozdrabnianie znacznie przyspiesza proces wyciskania soku oraz ogranicza tworzenie się piany. Sok czy puree otrzymane w taki sposób jest bogate w błonnik oraz bardzo cenne dla naszego organizmu witaminy i minerały.

  Pracę ułatwia szeroki podajnik z popychaczem oraz specjalny zawór, który zapobiega kapaniu na blat resztek soku. Wystarczy zamknąć zawór po zakończeniu procesu wyciskania soku.

  WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

  KITCHENAID wyciskarka do soków Artisan

  Sita

  W zestawie znajduje się sito do soku rzadkiego, nektaru oraz puree/ przecierów. W zależności od preferowanej konsystencji dobieramy sita o różnym rozmieszczeniu otworów.

  Sita wykonane są ze stali nierdzewnej.

  KITCHENAID wyciskarka do soków Artisan

  Nóż wstępnie tnący

  Nóż wykonany jest ze stali nierdzewnej. W początkowej fazie surowce są rozdrabniane nożem a następnie są przeciskane przez sito, które wybraliśmy. Dzięki temu ilość piany jest minimalna a proces wyciskania soku jest przyspieszony.

  KITCHENAID wyciskarka do soków Artisan

  Pokrywa z podajnikiem

  Pokrywa z szerokim podajnikiem wyposażona jest dodatkowo w popychacz. Popychacz posiada 2 otwory (większy do większych warzyw i owoców i mniejszy do surowców mniejszych gabarytów).

  Wykonany jest z tworzywa wolnego od BPA.

  KITCHENAID wyciskarka do soków Artisan

  Misa wyciskarki do soków

  Misa o pojemności 1 litra.

  Wykonana z tworzywa wolnego od BPA.

  KITCHENAID wyciskarka do soków Artisan

  Pojemnik na odpady/ pulpę 1,2 L

  Pojemnik umieszczamy pod wylotem na pulpę. Wykonany jest z tworzywa wolnego od BPA.

  KITCHENAID wyciskarka do soków Artisan

  Pojemnik na sok o pojemności 800 ml

  Wykonany jest z tworzywa wolnego od BPA. Pojemnik występuje w zestawie z pokrywką zapobiegającą powstawaniu piany oraz w sitko, które nakładamy na pojemnik, aby ewentualne pestki czy większe części surowców nie dostały się do soku.

  KITCHENAID wyciskarka do soków Artisan

  Szczotka do czyszczenia

  Z jednej strony szczoteczka a płaska skrobaczka z drugiej strony przystosowana do skrobania resztek pulpy i trudnych do usunięcia osadów.

  KITCHENAID wyciskarka do soków Artisan

  Woreczek do bezpiecznego przechowywania sit

  Estetyczny woreczek wykonany z płótna z wyhaftowanym logiem. Sprzyja przechowywaniu sitek w szufladzie z innymi narzędziami oraz zapobiega uszkodzeniu sitek.

  GWARANCJA

  KitchenAid Gwarancja 5 lat

  5 lat gwarancji.

  Autoryzowany serwis VIVAMIX znajduje się w Warszawie.

  DANE TECHNICZNE

  Moc:
  250 W
  Obroty na minutę RPM (w obu kierunkach)
  80
  Materiał korpusu
  metal
  Materiał misy wyciskarki
  przeźroczysty, wolny od BPA
  Wymiary urządzenia wys.x szer.x głęb.
  45,47 x 29,2 x 17,27 cm
  Wymiary opakowania wys.x szer.x głęb.
  36,32 x 39,12 x 34,8 cm
  Waga netto
  11,3 kg
  Waga brutto
  13,52 kg
  Przełącznik WŁ./WYŁ.
  tak
  System noża / mieszadła
  tak
  Koszyk zbierający
  tak
  Gwarancja
  5 lat