JURA - Chłodziarka do mleka Cool Control - 2,5 l (EA)

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 1 218,69 zł Cena brutto: 1 498,99 zł
  • Niedostępny
  • 20 RAT 0% - Rata : 74.9495 zł miesięcznie

  • Oblicz_raty_duckblue

  Materiał: aluminium, tworzywo

  Chłodziarka do mleka Cool Control - idealnie schłodzone mleko dla wyśmienitej kawy

  Mleko o idealnej temperaturze 4°C w połączeniu z optymalną higieną stanowi doskonałą bazę do tworzenia szerokiej gamy specjałów z dodatkiem mleka i mlecznej pianki.

  Projekt doskonały

  Chłodziarka do mleka została zaprojektowana zgodnie z kierunkiem wzorniczym JURA. Prosta obsługa oraz najwyższy standard higieny jest zgodny z filozofią JURY. Chłodziarka do mleka Cool Control to najwyższej jakości materiały, solidna i trwała pokrywa z aluminium szczotkowanego z możliwością zamknięcia na klucz oraz subtelne otwory wentylacyjne.

  Minimalistyczny projekt chłodziarki idealnie współgra z każdym ekspres do kawy JURA.

  Chłodziarka do mleka Cool Control najwyższej jakości materiały

  Zawsze świeże, schłodzone mleko

  Najlepszy sposób na delikatną, lekką a zarazem gładką i zwartą piankę mleczną do specjałów kawowych, takich jak flat white, cappuccino, czy latte macchiato, to utrzymanie mleka w odpowiedniej temperaturze 4°C.

  Dla wygody użytkownika chłodziarka Cool Control została wyposażona w nowy, zintegrowany wskaźnik poziomu mleka, oraz dobrze już znaną komunikację bezprzewodową, która łączy ją z ekspresem do kawy*.

  *Transmiter Wireless (do bezprzewodowej łączności chłodziarki z ekspresem do kawy) nie wchodzi w skład zestawu i jest odrębną częścią kupowaną oddzielnie.

  Chłodziarka do mleka Cool Control łatwa komunikacja

  Maksymalny komfort użytkowania

  Mleko do chłodziarki Cool Control można dolać szybko i łatwo bez konieczności wyjmowania pojemnika, cyfrowy wyświetlacz temperatury i nakładana aluminiowa pokrywa, która jest optymalnie dopasowana do pojemnika, zapewnia łatwą obsługę połączoną z maksymalną wygodną.

  Chłodziarka do mleka Cool Control dla wygody użytkowników

  Optymalna higiena

  Pojemnik ze stali szlachetnej, adapter oraz rurka metalowa nadają się do mycia w zmywarce.

  Chłodziarka do mleka Cool Control mycie w zmywarce

  Łatwe przechowywanie

  W zestawie z chłodziarką znajduje się przeźroczysta pokrywa, dzięki niej możemy przechowywać mleko w lodówce, nie rezygnując z wkładu chłodziarki. Mleko jest chronione i może być użyte następnego dnia.

  Chłodziarka do mleka Cool Control mycie w zmywarce