Jura - Chłodziarka do mleka Cool Control 1 l (EB)

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 812,19 zł Cena brutto: 998,99 zł
  • Niedostępny
  • 20 RAT 0% - Rata : 49.9495 zł miesięcznie

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

  Chłodziarka do mleka Cool Control (EB) - idealnie schłodzone mleko dla wyśmienitej kawy

  Mleko o idealnej temperaturze 4°C w połączeniu z optymalną higieną stanowi doskonałą bazę do tworzenia szerokiej gamy specjałów z dodatkiem mleka i mlecznej pianki.

  Po zamontowaniu Wireless Transmiter (dostępny w ramach dodatkowo płatnej opcji) chłodziarka Cool Control jest kompatybilna ze wszystkimi ekspresami do kawy JURA wyposażonymi w Smart Connect. Po zamontowaniu WiFi Connect (dostępny w ramach opcji) chłodziarka do mleka Cool Control jest kompatybilna ze wszystkimi ekspresami do kawy JURA wyposażonymi w WiFi Connect.

    Bezprzewodowa i stała komunikacja między chłodziarką Cool Control a w pełni automatycznym ekspresem do kawy jest możliwa na dwa różne sposoby:

  - Bluetooth®

  - WiFi

  Projekt doskonały

  Chłodziarka do mleka została zaprojektowana zgodnie z kierunkiem wzorniczym JURA. Prosta obsługa oraz najwyższy standard higieny jest zgodny z filozofią JURY. Chłodziarka do mleka Cool Control to najwyższej jakości materiały, solidna i trwała pokrywa z aluminium szczotkowanego oraz subtelne otwory wentylacyjne.

  Minimalistyczny projekt chłodziarki idealnie współgra z każdym ekspres do kawy JURA.

  Chłodziarka do mleka Cool Control najwyższej jakości materiały

  Zawsze świeże, schłodzone mleko

  Najlepszy sposób na delikatną, lekką a zarazem gładką i zwartą piankę mleczną do specjałów kawowych, takich jak flat white, cappuccino, czy latte macchiato, to utrzymanie mleka w odpowiedniej temperaturze 4°C.

  Dla wygody użytkownika chłodziarka Cool Control została wyposażona w zintegrowany wskaźnik poziomu mleka, oraz dobrze już znaną komunikację bezprzewodową, która łączy ją z ekspresem do kawy*.

  *Transmitery Wireless do bezprzewodowej łączności chłodziarki z ekspresem do kawy nie wchodzą w skład zestawu i są odrębną częścią kupowaną oddzielnie.

  Chłodziarka do mleka Cool Control łatwa komunikacja

  Maksymalny komfort użytkowania

  Mleko do chłodziarki Cool Control można dolać szybko i łatwo bez konieczności wyjmowania pojemnika, cyfrowy wyświetlacz temperatury i nakładana aluminiowa pokrywa, która jest optymalnie dopasowana do pojemnika, zapewnia łatwą obsługę połączoną z maksymalną wygodną.

  Chłodziarka do mleka Cool Control dla wygody użytkowników

  Bezpieczeństwo

  Chłodziarka wyposażona w zamykanie na klucz co skutecznie ogranicza dostęp do zawartości.

  Dzięki temu rozwiązaniu zmniejsza się ryzyko wylana mleka oraz mamy pewność, że nasze dziecko lub inne osoby niepożądane nie będą w stanie dostać się do środka.

  Chłodziarka do mleka Cool Control mycie w zmywarce

  Optymalna higiena

  Począwszy od wysokiej jakości pojemnika ze stali nierdzewnej po stalową rurkę wewnątrz pojemnika - wszystkie elementy, które mają kontakt z mlekiem, można myć w zmywarce, dzięki czemu są bardzo łatwe w czyszczeniu.

  Chłodziarka do mleka Cool Control mycie w zmywarce

  Łatwe przechowywanie

  W zestawie z chłodziarką znajduje się przeźroczysta pokrywa, dzięki niej możemy przechowywać mleko w lodówce nie rezygnując z wkładu chłodziarki. Mleko jest chronione i może być użyte następnego dnia.

  Chłodziarka do mleka Cool Control mycie w zmywarce

  Możliwości połączenia z automatycznym ekspresem do kawy

  Opcja 1) Bluetooth®

  1 x Smart Connect (musi być zainstalowany w ekspresie do kawy)

  1 x Wireless Transmitter (musi być zainstalowany w chłodziarce Cool Control)

  Ważne: W tym przypadku zalecane jest tylko połączenie z Cool Control, a nie dodatkowo z aplikacją J.O.E.

  Chłodziarka do mleka Cool Control

  Opcja 2) WiFi

  1 x WiFi Connect (musi być zainstalowany w ekspresie do kawy)

  1 x Wifi Connect (musi być zainstalowany w chłodziarce Cool Control)

  Ważne: Chłodziarka Cool Control obsługuje oba typy połączeń. Jest ona kompatybilna zarówno z nowymi urządzeniami z funkcjonalnością WiFi Connect (WiFi), jak i ekspresami do kawy z funkcją Smart Connect (Bluetooth).

  Chłodziarka do mleka Cool Control