FISSLER - OPC 2 - Garnek wysoki 6,3 l Ø24 cm

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 795,93 zł Cena brutto: 979,00 zł
  • Niedostępny
  • 20 RAT 0% - Rata : 48.95 zł miesięcznie

  • Oblicz_raty_duckblue

  Właściwości

  Materiał: stal nierdzewna
  Skala: Tak
  Pojemność: 6,3 l
  Średnica: 24 cm
  Gwarancja: 10 lat
  Fissler Logo
  FISSLER to 160 lat tradycji w produkcji naczyń kuchennych. Zaawansowana technologia, najlepsze materiały i nowoczesny design sprawiają, że wyprodukowane naczynia są ponadczasowe. Stalowe garnki, patelnie i szybkowary firmy Fissler wprowadzają nową jakość do naszych kuchni. Są funkcjonalne, estetyczne i wyjątkowo trwałe. Użytkowanie naczyń Fisslera gwarantuje sukcesy kulinarne przez wiele lat.

  Oryginal Profi Collection 2.0

  Słów kilKa o technologii Profi Collection 2.0:

  Produkowane od ponad 40 lat naczynia serii Profi Collection zostały znacząco odświeżone, dzięki temu że design naczyń jest prosty i wyrażnych konturach wpasowują się idealnie do dzisiejszych czasów. Dodatkowo zmienione uchwyty, stały się większę i lepiej dopasowane do dłoni.

  Patent Fisslera

  Dotyczy stożka na środku wewnętrznej strony pokrywy, który pozwala na szybszą kondensację pary wodnej, a tym samym naczynia osiągają większą sprawność i pozwalają na mniejsze zużycie energii. Oczywiście ten sposób przygotowywania zdrowej żywności wymaga zachowania odpowiedniej procedury gotowania, a więc kontrolowania dopływu energii w poszczególnych etapach. Ten sposób gotowania przy małej ilości wody w temp. od 60 do 100°C pozwala zachować właściwości smakowe i odżywcze produktu i nie wywołuje rozpadu zawartych w nim witamin. Stąd też ugotowane w ten sposób owoce czy warzywa zachowują wszystkie witaminy i mikroelementy.
  Fissler Garnki Original Profi Collection stożek na środku wewnętrznej strony pokrywy
  • Po wcześniejszym włożeniu produktów i dolaniu niewielkiej ilości wody oraz po założeniu pokrywy, podgrzewamy naczynie na średnim zakresie kuchenki.
  • W momencie pojawienia się pierwszej pary z pod pokrywy, zmniejszamy zakres kuchenki do minimum. W tym momencie skumulowane ciepło w akutermicznym dnie naczynia podtrzymuje właściwą temperaturę do gotowania w obiegu zamkniętym. Naczynie uszczelnia się poprzez wytworzenie się płaszcza wodnego między obręczą naczynia a pokrywą.
  • Zbyt duży spadek temp. powoduje rozszczelnienie naczynia. Dlatego co jakiś czas należy kontrolować czy aby z pod pokrywy nie unosi się para. W przypadku jej pojawienia się zwiększamy nieco dopływ energii.
  Fissler Garnki Original Collection kostki lodu
  Łatwe do utrzymania w czystości (polecamy środki Fisslera).

  Reasumując:

  Prostota formy, najlepsze materiały i najnowocześniejsza technologia sprawiają że naczynia Profi Collection są niezawodne i niezniszczalne. Opracowana kolekcja garnków przez profesjonalistów dla profesjonalistów, w międzyczasie stała się prawdziwym bestsellerem w milionach gospodarstw na świecie. Wszystkie produkty potwierdziły w praktyce swoją funkcjonalność, wytrzymałość i solidność wykonania co do najdrobniejszych szczegółów. Bogaty asortyment naczyń umożliwi przygotowanie każdej potrawy. Original-profi collection jest praktycznie niezniszczalna, prosta i niezawodna w kuchni. Żadna wieczysta gwarancja, po prostu gwarancja Fisslera.

  Uchwyty metalowe

  Nie nagrzewają się i są odporne na stosowanie w piekarniku. Duże, wygodne uchwyty ułatwiają pracę.
  Garnki Fissler linii Original Profi Collection - metalowe uchwyty

  CookStar - dno do wszystkich kuchenek

  Dno CookStar - Allherdboden jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchni, włącznie z indukcyjną. Specjalnie opracowane dno, o właściwościach akumulacji ciepła powoduje, oszczędność używania energii podczas gotowania. Już przed końcem gotowania należy zredukować energię elektryczną czy gazową do minimum. Ciepło skumulowane w dnie naczynia pozwoli dogotować potrawę jak również pozwoli przez długi czas podtrzymać jej temperaturę.
  Garnki Fissler linii Original Profi Collection - dno CookStar

  Jakość, która waży

  OPC 2.0 jest wyprodukowane z nierdzewnej stali 18/10 w wyjątkowo ciężkiej jakości, co jest gwarantem długiej żywotności naczyń. Matowe powierzchnie są bardziej odporne na plamy z wody i ślady zadrapań, również przy używaniu metalowych narzędzi.
  Garnki Fissler linii Original Profi Collection - jakość wykonania

  Skala

  Każdy oryginalny garnek z serii Profi jest wyposażony w podziałkę wewnątrz naczynia. Jest to bardzo praktyczne do właściwego dozowania w trakcie gotowania. Odpada uciążliwe odmierzanie za pomocą kubków – miarek.

  Okrągła rzecz

  Przy wszystkich oryginalnych naczyniach serii Profi są zaokrąglone połączenia dna garnka z jego bokami. Przez to potrawy są łatwe do wyjęcia, a naczynia bardzo łatwe do mycia. Matowe wnętrze garnka jest odporne na zadrapania.
  Garnki Fissler linii Original Profi Collection - wewnętrzna skala

  Szeroki rant, łatwa pielęgnacja

  Szeroki rant umożliwia bezkropelkowe przelewanie płynów. Naczynie a tym samym płyta kuchenna pozostają czyste. Możliwość mycia naczyń także w zmywarce.
  Garnki Fissler linii Original Profi Collection - wyprofilowany rant
  Średnica palnika: 18 cm

  Właściwości:

  stal nierdzewna
  Stal nierdzewna 18/10 Odporna, łatwa w czyszczeniu Higieniczna, dostosowana do zmywarek
  Na kuchnie gazowe
  Na kuchnie gazowe
  Na kuchnie elektryczne i ceramiczne
  Na kuchnie elektryczne i ceramiczne
  Na kuchnie indukcyjne
  Na kuchnie indukcyjne
  Dno CookStar na wszystkie rodzaje kuchni włącznie z indukcyjną
  Dno CookStar na wszystkie rodzaje kuchni włącznie z indukcyjną
  Można używać w piecyku
  Można używać w piecyku
  Bardzo łatwe w myciu, higieniczne, dostosowane do zmywarek
  Bardzo łatwe w myciu, higieniczne, dostosowane do zmywarek
  Dokładnie przylegająca pokrywa do gotowania w małej ilości wody
  Dokładnie przylegająca pokrywa do gotowania w małej ilości wody
  Brzeg umożliwia bezkroplowe wylewanie
  Brzeg umożliwia bezkroplowe wylewanie
  Zaokrąglenie wewnątrz naczynia dla łatwego mieszania, potrawy nie zalegają na obwodzie dna, łatwe do mycia
  Zaokrąglenie wewnątrz naczynia dla łatwego mieszania, potrawy nie zalegają na obwodzie dna, łatwe do mycia
  Odporne na uszkodzenie i zadrapanie nawet przy użyciu trzepaczki
  Praktyczna skala do mierzenia zawartości