Ekspres automatyczny WMF 1000 PRO S Barista

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 9 651,22 zł 13 490,00 zł Cena brutto: 11 871,00 zł
  • Rabat: -12%
  • Niedostępny
  • 10 lub 20 RAT 0% - Rata : 593.55 zł miesięcznie

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue
  Niemiecka marka WMF wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy czarnego napoju oraz wszystkich jego mlecznych kombinacji, stworzyła jedyny w swoim rodzaju, ekskluzywny ekspres ciśnieniowy WMF 1000 Pro S Barista. Urządzenie, którego funkcjonalność oraz niepowtarzalny design wytyczają nowy kierunek w segmencie ekskluzywnych ekspresów do kawy. WMF 1000 Pro S Barista na każdym etapie powstawania – od projektu po efekt końcowy – tworzony był z troską o najwyższą jakość, jak również z myślą, że stanie się on bestsellerem w segmencie automatycznych ekspresów ciśnieniowych.
  Pozwólmy więc sobie na odrobinę luksusu i podarujmy chwilę odprężenia przy filiżance mocnego Espresso lub delikatnego Latte Macchiato, które dzięki urządzeniu WMF 1000 Pro S Barista możemy z łatwością przygotować w domowym zaciszu.
  Czerpiąc ze Swojej 125-letniej wiedzy i doświadczenia w branży gastronomicznej, inżynierowie WMF stworzyli najnowszą odsłonę ekspresu WMF 1000 Pro. Udoskonalony o nowe funkcje model WMF 1000 Pro S Barista, szturmem wdarł się na rynek automatycznych ekspresów z miejsca stając się światowym bestsellerem.

  wmf1000spro WMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 2 filiżanek.
  WMF nieustannie stara się, aby Twoja kawa smakowała zawsze wyjątkowo, zarówno w ciepłe jak i chłodniejsze dni. Dlatego też zadbano o to, aby Espresso było silne i gorące. Podawane w zimnych filiżankach szybko traci temperaturę, a idealna crema przestaje być już cremą. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza parowego Steam Jet, taka sytuacja już się nie zdarzy.Umieść jedną lub dwie filiżanki (do góry dnem), naciśnij przycisk Steam Jet, a już po chwili będziesz mógł dłużej rozkoszować się smakiem prawdziwego, gorącego Espresso.
  wmf1000spro WMF Silence-System – tłumienie dźwięku pracy modułu zaparzającego.
  Teraz przyrządzanie kawy to nie tylko przyjemność, ale i komfort w użytku domowym. Dzięki zastosowaniu obudowy izolacyjnej w module zaparzającym dźwięk jego pracy nie stanie się już przykrym doznaniem dla Twoich uszu.
   wmf1000spro Stylowe podświetlenie filiżanek.
  Idealnie wkomponowujące się w estetykę ekspresu podświetlenie filiżanek i samego frontu.
   wmf1000spro

  Indywidualny gust – regulacja mocy kawy w zależności od pojemności filiżanki.
  Użyj tego programu w celu ustawienia intensywności napojów kawowych w stosunku do rozmiaru kubka, tak aby osiągnąć ten sam smak w większej filiżance.

   
   wmf1000spro Funkcja „Dzbanka” – dla 2, 4, 6 czy 8 filiżanek Cafe Creme.
  Jeśli potrzebujesz nieco więcej, ekspres przygotuje do 8 filiżanek (1 litr) Cafe Creme za naciśnięciem jednego przycisku.
   wmf1000spro 4 tryby pracy ECO i funkcja Zero Energy.
  Nie chcesz tracić więcej energii, niż potrzebujesz?! Użyj jednego z czterech trybów ECO przystosowanych i opracowanych do indywidualnych upodobań:
  Tryb 1 – dla miłośników napojów mlecznych – cappuccino w każdej chwili i bez zwłoki
  Tryb 2 – bez czasu oczekiwania dla Cafe Creme lub Espresso
  Tryb 3 i 4 – napoje mleczne lub kawy czarne po krótkim czasie oczekiwania.
   wmf1000spro Ekspres biurowy.
  Dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesorii (np. nadstawka zbiornika ziarna) stanie się bardziej przyjazny w eksploatacji biurowej.
   wmf1000spro Wygląd również ma znaczenie.
  Wysoki połysk polerowanej stali nierdzewnej i uznany design sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.
   wmf1000spro Wybierz Swoją ulubioną kawę.
  Teraz możesz zaprogramować pod przyciskami szeroki wachlarz kompozycji kawowych. Ustaw indywidualne parametry napojów, a z uniwersalnej wylewki popłynie:

  Ristretto – małe, potężne i wielce skuteczne
  Espresso – mała czarna z mocnym aromatem i charakterystyczną Cremą
  Cafe Crema – średnia o normalnej mocy. Idealna na rozbudzenie w chłodne, leniwe dniCafe au Lait – gorąca kawa z ciepłym mlekiem, o karmelowo-brązowym kolorze
  Cappuccino – mleczne espresso z delikatną pianką
  Latte Macchiato – trójwarstwowy napój mleczny
  Espresso Macchiato – espresso z odrobiną spienionego mleka
  Ponadto możliwe jest dozowanie ciepłego mleka i mleka spienionego oraz gorącej wody np. na herbatę.
  Ekspres wyposażony jest w automatyczny przełącznik: mleko spienione/mleko nie spienione.
   wmf1000spro Wylewka uniwersalna All-In-One WMF – jedna do wszystkiego.
  Wylewka uniwersalna All-In-One WMF stanowi jednocześnie wylewkę kawy i mleka. Poza tym można regulować jej wysokość, tak aby można było pod nią podstawić zarówno filiżankę do Espresso jak i szklankę do Latte Macchiato. Aby móc cieszyć się smakiem kawy we dwoje, dzięki podwójnej dyszy mleka, można zaparzyć jednocześnie dwie porcje Cappuccino i Latte Macchiato. W najwyższej pozycji wylewka uniwersalna All-In-One wydaje mleko. Po przesunięciu wylewki All-In-One nieco w dół, wydawane będzie mleko spienione.
   wmf1000spro WMF Perfect-Extraction-System – doskonały system ekstrakcji.
  Każde ziarenko kawy zawiera ok. 1200 składników, które wpływają na smak i aromat napoju. Aby je wydobyć potrzebna jest niezwykła precyzja ustawień stopnia mielenia ziarna.
   wmf1000spro Profesjonalny system parzenia WMF.
  Profesjonalny moduł zaparzający to serce ekspresu. Jego waga – 1,2 kg czyni go jednym z najcięższych w swojej klasie, ze względu na wysokiej jakości materiały, z których został zbudowany. Masywna konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia 16 bar i wysokiej temperatury.Technologia, innowacyjność oraz jakość i niezawodność modułu zaparzającego ekspresu WMF 1000 proS została przeniesiona z profesjonalnych ekspresów dedykowanych do gastronomii przez firmę WMF. Dzięki wysokiej jakości i niezawodności ekspresów gastronomicznych linii Presto firma WMF stała się niekwestionowanym liderem w tej branży.Po zmieleniu kawa jest wstępnie zwilżana ciepłą wodą. Następnie pod wysokim ciśnieniem i w temperaturze 92 °C kawa przechodzi proces ekstrakcji, w wyniku którego wydobywany jest niepowtarzalny smak i aromat świeżo zmielonej kawy.
   wmf1000spro Automatyczne funkcje czyszczenia i płukanie systemu mleka WMF Connect and Clean oraz automatyczne czyszczenie urządzenia wykonujemy za naciśnięciem przycisku, a dalszy proces ekspres wykonuje sam.


  Wszystkie produkty oznaczone są logo producenta oraz są zapakowane w firmowe pudełka.