BROIL KING - Grill gazowy Baron 320

 • Dodaj recenzję:
  • 874253PL
  • Producent: BROIL KING
  • EAN: 0062703742533
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 4 064,23 zł 5 499,00 zł Cena brutto: 4 999,00 zł
  • RABAT: -9%
  • 20 RAT 0% - Rata : 249.95 zł miesięcznie

  • Oblicz_raty_duckblue

  Materiał: stal szlachetna
  Półka boczna: stalowa
  Składana półka boczna: Tak
  Rodzaj rusztów: żeliwny (dwustronny)
  Zestaw rożna z palnikiem: Nie
  Kuchenka boczna: Nie
  Czy mieści się butla 11 kg?: Tak
  Wysuwana szuflada: Nie
  Ilość palników głównych: 3
  Oświetlenie wewnątrz piekarnika: Nie
  Seria grilla: Baron
  baner

  Produkt z ekspozycji

  Grill pochodzi z ekspozycji sklepowej. Grill jest nowy, w oryginalnym kartonie, nie był używany. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu:

  Tel: 662 283 293
  E-Mail: biuro@brodasystem.pl

  Grill gazowy Broil King Baron 320

  Kwintesencja stylu o dumnie brzmiącej nazwie. Minimalistyczne wzornictwo, elegancki czarny kolor w połączeniu ze szczotkowaną stalą, to cechy charakterystyczne dla całej linii BARON. Grill posiada trwałe, dwustronne ruszty żeliwne, pokryte warstwą porcelany, które z racji swojej grubości oraz wagi, rewelacyjnie kumulują ciepło oraz rozgrzewają się do bardzo wysokich temperatur, podnosząc walory smakowe grillowanych potraw.

  Grill oparty jest na solidnej stalowej ramie z metalową podstawą, do której mocowane są pozostałe elementy. To sprawia, że grill jest bardzo solidny i stabilny.

  Broil King

  Ciężki dwustronny ruszt żeliwny

  Pokryte emalią ceramiczną zapewniają większą trwałość oraz zabezpieczają przygotowywane produkty przed przywieraniem. Dwustronność rusztów wpływa na uzyskanie lepszych efektów kulinarnych, w zależności od grillowanych produktów.

  Strona rusztów, na której widoczne są grzbiety żeberek powoduje szybkie odpływanie wytopionego tłuszczu, co sprawia, że produkty są bardziej chrupkie.

  Strona rusztów, na której widoczne są rowki żeberek powoduje wolniejsze wytapianie tłuszczu, co sprawia, że potrawy są bardziej soczyste.

  Broil King

  Zrób więcej na Swoim grillu

  Grille gazowe Broil King z serii Baron posiadają dwustronne ruszty, które po wyjęciu można zastąpić szeregiem oryginalnych i dedykowanych do danego modelu akcesoriów.

  Każdy z grilli gazowych Broil King, posiada możliwość wymiany jednego lub dwóch rusztów na dwustronną płytę żeliwną. Taka konfiguracja pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń na ruszcie, niezależnie od tego, czy robisz wędzone żeberka, grillowane warzywa czy klasyczne kiełbaski i szaszłyki.

  Broil King

  Wymiary:

  • wysokość grilla - 116 cm
  • szerokość grilla - 127 cm
  • głębokość grilla - 61 cm
  • Waga grilla: 57 kg
  Broil King
  Główne cechy grilla

  PGT – Performance Grilling Technology

  PGT – Performance grilling technology, to opatentowany przez markę Broil King system grillowania oparty na wspólnym działaniu pięciu rozwiązań mających wpływ na wydajność i smak grillowania: piekarnik, ruszty, aromatyzery, palniki, zawory i pokrętła.

  Ruszta żeliwne dwustronne Flav-R-Cast

  Dwustronność rusztów wpływa na uzyskanie lepszych efektów kulinarnych, w zależności od grillowanych produktów. Żeliwo rozgrzewając się do bardzo wysokich temperatur poprawia walory smakowe przygotowywanych produktów, a za razem zwiększa kumulację ciepła wewnątrz piekarnika, co wpływa na mniejsze zużycie gazu.

  Duże blaty robocze z haczykami

  Każda z półek ma powierzchnię użytkową o wymiarach 36,5 × 45,5 cm. Półki boczne posiadają po dwa haczyki umożliwiające odwieszanie akcesoriów. Teraz już wszystko znajduje się w zasięgu ręki.

  Opcja zmiany położenia rusztów

  Ruszta w grillach Baron możemy ustawić pod kątem. Gdy chcesz grillować tłuste potrawy ustaw ruszt w pozycji rynienkowej, aby jeszcze lepiej odprowadzić nadmiar tłuszczu.

  Podświetlane pokrętła

  Zapewniają pełną kontrolę nad zaworami w trakcie grillowania po zmroku. W kwestii estetyki… podświetlone pokrętła zwłaszcza przy pełnym otwarciu zaworów, dodają niesamowitego wyglądu i uroku grillom Broil King, zwłaszcza po zmroku.

  Technologia Roll-On

  Mocowanie pokrywy przesunięte jest blisko środka piekarnika dzięki czemu nie musimy używać siły do jej otwarcia. Z podniesieniem i odchyleniem pokrywy z powodzeniem poradzą sobie również osoby niższe i dzieci. Dzięki technologii Roll-On możemy ustawiać grilla w odległości zaledwie ok. 11 cm od ściany.

  Zamykana szafka w podstawie grilla

  Szafka jest w stanie pomieścić 11 kg butlę z gazem. Tak schowana butla w szafce sprawia, że grill jest prawdziwą ozdobą każdego tarasu i ogrodu. Posiada dwuskrzydłowe drzwiczki (ocynkowana stal odporna na utlenianie) pokryte proszkowo czarna farbą epoksydową Black Knight.

  Składane półki boczne EZ-Lift ze stali szlachetnej

  Oszczędność miejsca podczas przechowywania. Dzięki takiemu rozwiązaniu są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Półki posiadają uchwyty na szczypce, łopatkę itp. Nowe mocowania półek posiadają blokadę przed złożeniem.

  Palniki Dual-Tube

  Opracowana przez firmę Broil King rewolucyjna technologia Dual-Tube, pozwala bardziej równomiernie rozgrzać powierzchnię roboczą rusztów na całej ich płaszczyźnie. Umieszczając w rurze o większym przekroju, rurę o mniejszej średnicy, uzyskujemy turbulencje gazu, który ma jednakowe ciśnienie w każdym miejscu palnika. W ten sposób płomienie mają tą samą wysokość na całej długości palnika, co znacznie poprawia jakość grillowania w porównaniu z innymi palnikami rurowymi.

  Aromatyzery Flav-R-Wave

  System Flav-R-Wave zapewnia osłonę palników oraz odparowanie soków, które poprawiają smak przygotowanych potraw. Zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła, a kąt nachylenia 32° zapewnia skapującej kropli wystarczająco dużo czasu, aby odparować, ale nie na tyle dużo, aby spłonąć.

  Zawory Linear Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch

  Zapewniają płynną, 180 stopniową regulację temperatury. Każdy z palników Dual-Tube posiada oddzielne pokrętło.

  Zapalarka Sure-Lite

  Elektroniczna zapalarka zapewnia wygodne uruchomienie grilla za każdym razem.

  Piekarnik Dura-Bilt

  Kopuła wykonana z podwójnej ścianki ze stali szlachetnej z izolacją próżniową, dzięki czemu idealnie kumuluje ciepło. Pokryta farbą epoksydową (emalia). Gruby akutermiczny odlew aluminiowy pokryty proszkowo potrójną warstwą żaroodpornej i bardzo trwałej farby po bokach. Dodatkowo z zaślepkami z odlewu aluminiowego.

  Górna półka w grillu gazowym

  Duża powierzchnia górnej półki pozwala na odłożenie ugrillowanych potraw. Pozwala też na przygotowanie potraw wymagających wolnego opiekania jak pieczywo czy kolby kukurydzy. Grillowanie na górnej półce przypomina pieczenie konwekcyjne w piekarniku.

  Piekarnik Therma-Cast

  Piekarnik Therma-Cast wykonany z odlewu aluminium posiada specjalnie wyprofilowane dno, które doskonale odprowadza tłuszcz oraz odprowadza ciepło. Niewielkie otwory wykonane w dnie piekarnika odpowiedzialne są za doprowadzenie powietrza do palników i zapobiegnięcie ich gaśnięciu.

  Termometr Deluxe Accu-Temp

  Zawsze pokazuje dokładną temperaturę w piekarniku. Przydatny w przypadku grillowania w termoobiegu. Daje Ci kontrolę i precyzję grillowania dokładnie wskazując temperaturę w piekarniku w zakresie: od 0 do 350 stopni Celsjusza.

  Tacka na tłuszcz

  Broil King Baron został wyposażony w dużą tackę na tłuszcz, która ułatwia utrzymanie grilla w czystości. Tackę wyciąga się od przodu w szafce grilla.

  Nowa szafka

  Cała konstrukcja grilla jest sztywniejsza i lepiej spasowana. Na dole znajduje się listwa ozdobna ze stali szlachetnej. Szafka posiada po dwa magnesy na każde drzwiczki.

  Specyfikacja grilla:

  • 3 aromatyzery Flav-R-Wave™ ze stali szlachetnej.
  • 3 opatentowane palniki Dual-Tube™ ze stali szlachetnej o łącznej mocy 9,3 kW.
  • 3 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast™  
  • Wymiar rusztów głównych 48 cm x 44 cm.
  • Górny ruszt ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu o rozmiarach 47 cm x 17 cm.
  • Możliwość ułożenia rusztów pod kątem.
  • Szafka z miejscem na 11 kg butlę z gazem.
  • Składane półki boczne EZ-Lift™.
  • Pokrywa z technologią Roll-On.
  • Precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp™.
  • Elektroniczna zapalarka Sure-Lite™.
  • Podświetlane pokrętła.
  • 4 obrotowe kółka 7,6 cm z możliwością blokady.
  • Elementy grilla pokryte epoksydową farbą proszkową.
  • Zawory Linear-Flow™ zapewniające płynną kontrolę temperatury z pokrętłami 180° Sensi-Touch™.
  • Wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.
  • Ocynkowane stalowe drzwi pokryte epoksydową farbą proszkową.
  • Pokrywa komorowa pokryta spiekiem ceramicznym ze stylowymi ściankami z odlewu aluminium.

  Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

  • Elementy pokrywy ze stali pokrytej emalią porcelanową – 25 lat
  • Elementy pokrywy z odlewu aluminium- 25 lat
  • Piekarnik z odlewu aluminium/elementy - 25 lat
  • Palniki Dual-Tube™ - 15 lat
  • Aromatyzer Flav-R-Wave™ - 15 lat
  • Pozostałe elementy oraz farba - 15 lat
  • Ruszty żeliwne - 5 lat
   

  Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

  Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu.

  W zestawie wąż gazowy i reduktor 37 mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

  Z powodu ciągłych zmian naszej oferty, parametry produktów mogą różnić się od zawartych na stronie www.brodasystem.pl, która nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego lecz ma charakter poglądowy.