BRABANTIA - Pojemnik z okienkiem w pokrywie 1,4 l - stal matowa FPP / Czarny

 • Dodaj recenzję:
  • 48 55 65
  • Producent: BRABANTIA
  • EAN: 8710755485565
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
  • szt.
  • Cena netto: 48,78 zł Cena brutto: 60,00 zł

  Właściwości

  Materiał: stal szlachetna

  Pojemnik kuchenny z okienkiem w pokrywie

  Niezwykle funkcjonalny i praktyczny pojemnik kuchenny to doskonały sposób na higieniczne przechowywanie produktów spożywczych w kuchni.

  To cylindryczne, białe naczynie ma pojemność 1.4L. Pozwala więc swobodnie przechować 500 g kawy czy 1 kg cukru. Przechowywane produkty na dłużej pozostają świeże. Zachowują swój smak i zapach, dzięki szczelnie zamykanej pokrywie.

  O szczelnym zamknięciu i nieprzepuszczalności świadczy charakterystyczne 'kliknięcie' przy zamykaniu pojemnika.  Firma BRABANTIA znana jest z dbałości o szczegóły i stałego ulepszanie swoich produktów. Dlatego stworzyła naczynie do przechowywania produktów spożywczych z wbudowanym okienkiem.

  Pozwala ono szybko i bez problemu znaleźć kawę, herbatę, sól, czy cukier bez konieczności podpisywania pojemnika. Okienko wykonane jest z antystatycznego tworzywa, dlatego zawartość nie 'przyczepia się', nie przykleja do ścianki.

  Kawa, herbata czy cukier?

  Niewielkie cylindryczne naczynia o pojemności 1.4L Przeznaczone są do przechowywania produktów sypkich. Pojemniki zmieszczą 500 g kawy, 1 kg cukru.

  brabantia-pojemnik-z-okinkiem-czerwony-484049-okienka-3

  Minimalizm połączony z funkcjonalnością

  Stalowe pojemniki wkomponują się w wystrój każdej kuchni. Pasują do każdego wnętrza. Łatwość czyszczenia gwarantuje wysokiej jakości stal szlachetna oraz gładka powierzchnia wewnątrz pojemnika.

  brabantia-pojemnik-z-okienkiem-484346-metaliczny-mietowy-3

  FingerPrint Proof

  Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej FPP (FingerPrint Proof), której specjalna powłoka chroni przed pozostawaniem na pojemniku odcisków palców, smug i innych uporczywych zabrudzeń.

  brabantia-pojemnik-z-okienkiem-485565-wieczko-fpp