NOVIS - super wszechstronny

29-07-2019

Gama produktów NOVIS Pro Blender

 
W gamie produktów Novis Pro Blender, oprócz różnych kolorów dopasowanych do Naszej kuchni, znajdziemy również urządzenia o różnych funkcjonalnościach. I tak najwyższy model Pro 880L, nie wspominając o różnorodności kolorów, posiada gamę programów oraz funkcjonalny wyświetlacz z timerem i stoperem, model Pro 850L nie posiada programów, model Pro 680L nie posiada wyświetlacza, a model Pro 650L nie posiada ani programów ani wyświetlacza – możliwa jest manualna nastawa prędkości oraz tryb Pulse.
 

 

100% Witamin!

Novis ProBlender pomoże Ci zachować zdrowie. W kilka minut stworzysz swoje ulubione smoothie lub pyszną, ciepłą, warzywną zupę! Idealny do posiłków kipiących od witamin. Zdrowe jedzenie w prosty sposób.
 

WITAMINOWE TORNADO

Bardziej wyrazisty smak, perfekcyjna tekstura i lepsza absorpcja witamin oraz minerałów dzięki kombinacji naszego trójkątnego kielicha z geometrycznymi ostrzami pracującymi z prędkością do 120 000 cięć na minutę. Trudno wyobrazić sobie lepiej przyswajalny posiłek.
 

3 KIELICHY
Do każdego zadania

Zaprojektowane tak, by za każdym razem Novis ProBlender mógł miksować, mieszać i siekać z największą możliwą efektywnością. Dzięki trzem różnym kielichom możesz przygotować duże jak i małe porcje czy również smoothie przed treningiem lub do pracy w kubku On-The-Go! Każdy kielich jest rozpoznawany przez blender automatycznie dzięki technologii RFID, więc nie musisz nawet zastanawiać się którego programu użyć. Mądre i użyteczne.
 

SUPER BEZPIECZNY
Ponieważ bezpieczeństwo ma znaczenie

Troszczymy się o Twoje bezpieczeństwo. Dlatego też inżynierowie Novis zaprojektowali super bezpieczny blender. Dzięki chipom blender nie uruchomi się jeśli kielich lub jego pokrywa nie są odpowiednio zamocowane oraz domknięte. Nigdy więcej bałaganu i niemiłych niespodzianek.
 
 

Blender kielichowy wysokoobrotowy • PRO Blender 650L • Silver

 

 

UZYSKAJ DO 56% WIĘCEJ WITAMIN DZIĘKI WYCISKARKĄ NOVIS !

Niezależne testy przeprowadzone w cieszącym się światową renomą Swiss Vitamin Institute udowodniły, że VitaJuicer wyciska więcej soku, produkuje mniej odpadu i wydobywa więcej witamin niż inne wyciskarki.

 

  

 

4 FUNKCJE W JEDNYM URZĄDZENIU

1. Wyciskarka do cytrusów Citromax®
2. Vitatec® dla najgładszego soku z pomarańczy jaki kiedykolwiek spróbujesz
3. Wyciskarka dla pysznych soków z warzyw i owoców
4. Nasadka Smoothie/Purée dla treściwego smoothie i purée
 

INNOWACYJNY VITATEC®

Dzięki nowatorskiej koncepcji połączenia wyciskarki do cytrusów z wirówką odśrodkową, więcej składników odżywczych i witamin pozostaje w soku dając mu idealnie gładką konsystencję.

Innowacyjny i specjalnie zaprojektowany stożek do wyciskania cytrusów daje gwarancję, że maksimum owoców jest wykorzystanych - sok z pełnych witamin włókien i błonek zostaje wyciśnięty, a nie utracony jak w przypadku innych wyciskarek.
 

PROSTOTA OBSŁUGI DZIĘKI AUTOSPEED

Wszystkie cztery funkcje obsługujesz za pomocą jednego pokrętła.
Inteligentny silnik z systemem Autospeed automatycznie dostosuje prędkość obrotów do twardości i konsystencji owoców i warzyw.
 

ZWYCIĘZCA RedDot Award!

Wysoka jakość, innowacyjne rozwiązania, efektowny i stylowy design oraz polityka odpowiedzialnego zarządzania materiałami pozwoliły zdobyć Novis VitaJuicer nagrodę "najlepszy z najlepszych" w kategorii urządzeń kuchennych w prestiżowym RedDot Award.
 
 

Wyciskarka do soku Vita Juicer - cherry red EXCLUSIVE LINE

 

 

Sprawdź naszą pełną ofertę marki NOVIS