JURA - Spieniacz mleka Hot & Cold

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
  • 24019
  • Producent: JURA
  • EAN: 7610917240197
  • Dostępność: Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h Produkt w naszym magazynie. Wysyłka 24h
   Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 373,17 zł Cena brutto: 459,00 zł
  • Oblicz

  Właściwości

  Materiał: stal szlachetna, tworzywo

  Perfekcyjna pianka mleczna w mgnieniu oka


  Automatyczne urządzenie do spieniania mleka to szybki i łatwy sposób na doskonałą piankę mleczną o aksamitnej konsystencji do gorących i zimnych napoi takich jak Latte Frio, czekolada na zimno czy inne finezyjne drinki. Zaprojektowany zgodnie z klasycznym wzornictwem JURA idealnie pasuje jako uzupełnienie ekspresu do kawy i jest nieodzowną pomocą dla wszystkich miłośników kawowych specjałów. Łatwy w obsłudze – za naciśnięciem jednego przycisku w mgnieniu oka przygotuje zimną, ciepłą bądź gorącą piankę mleczną, dokładnie taką jakiej potrzebujesz..

  Doskonała baza do szerokiej gamy kawowych specjałów

  Możliwość przygotowania zimnej, ciepłej lub gorącej pianki mlecznej

  Prosta obsługa – za naciśnięciem jednego przycisku

  Najwyższa jakość, eleganckie wzornictwo i łatwy do utrzymania w czystości

  Szeroki wybór przepisów

  Jeśli mówimy o specjałach kawowych, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Możesz tworzyć własne przepisy bądź czerpać inspirację z czasopism, programów telewizyjnych, książek kucharskich, a także podglądając profesjonalistów. Od Latte Macchiato i czekolady na zimno lub na gorąco po tak finezyjne specjały jak Frappés czy Chai Latte, dzięki użyciu spieniacza do mleka JURA możesz być pewny, że stworzysz arcydzieła smaku za każdym razem.

  Spieniacz do mleka hot & cold Jura 24019

  Schłodzona pianka czy gorące mleko?

  Cichy silnik elektryczny za pomocą specjalnej końcówki wprawia w ruch mleko będące w pojemniku nie wchodząc w bezpośredni kontakt z nim. W mgnieniu oka powstaje idealnie kremowa pianka mleczna zimna, ciepła lub gorąca – w zależności od Twoich preferencji. Jeżeli potrzebujesz po prostu gorącego mleka – zastosuj inną końcówkę, która podgrzeje mleko chroniąc je jednocześnie przed przypaleniem.

  Spieniacz do mleka hot & cold Jura 24019

  Łatwa obsługa – za naciśnięciem jednego przycisku

  Wszystko co musisz zrobić, aby wybrać zimną, ciepłą lub gorącą piankę mleczną to nacisnąć przycisk jedno-, dwu- lub trzykrotnie. Czytelne piktogramy poinformuja Cię o wybranej funkcji. Spieniacz do mleka jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale przede wszystkim niezwykle prosty w utrzymaniu w czystości. Zastosowanie magnetycznego przełożenia napędu pozwala na całkowite zanurzenie urządzenia w wodzie i dokładne jego umycie.

  Spieniacz do mleka hot & cold Jura 24019

  Kompaktowa budowa

  Przewód zasilający i wymienne końcówki z łatwością mieszczą się w dolnej części urządzenia dzięki czemu całe urządzenie może byc wygodnie przechowywane wraz z akcesoriami.

  Spieniacz do mleka hot & cold Jura 24019